Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Моделювання допоможе забезпечити комфортні умови для проживання людей, – Борис Лебедцов про мережу надання публічних сервісів та послуг Черкащини

Написано

_DSC0283Стан моделювання мережі надання публічних сервісів та послуг Черкащини озвучив сьогодні під час всеукраїнської селекторної наради перший заступник голови ОДА Борис Лебедцов.

Нагадаємо, в межах визначеного Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком доручення, кожна обласна державна адміністрація має сформувати спроможну мережу надання публічних сервісів і послуг у графічній та текстовій формах. Це здійснюється в контексті реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади – аби сформувати бачення, що і де ще необхідно зробити, щоб люди скрізь мали однаковий доступ до всіх необхідних якісних послуг.

– Найважливіше, що моделювання мережі має на меті забезпечити комфортні умови для проживання людей, як у селах, так і в містах, – говорить Борис Лебедцов._DSC0301

Зауважимо, майже завершено перший етап моделювання мережі, а саме: перевірка нанесених Мінрегіоном на карту об’єктів та нанесення на google-карти редагованих або нових об’єктів. Невдовзі фахівці Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації спільно з представниками інших структурних підрозділів ОДА та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади перейдуть до другого етапу – моделювання проектної мережі після узгодження проекту оновленого перспективного плану формування територій громад.

– Нині нам вдалося вже нанести 9 шарів діючої мережі об’єктів області. Загалом їх 18. Найближчим часом завершимо цю роботу. І перейдемо до другого етапу, – зауважив перший заступник голови.

У ході селекторної наради представники Уряду надали власні рекомендації щодо подальшої роботи._DSC0295

Прочитано 70 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com