Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

В області погодили будівництво ще трьох мультифункціональних спортивних майданчиків

Написано

_DSC0312Будівництво ще трьох мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту погодили в області. Візьмуться за їхнє будівництво у Золотоноші, Єрках та Кам’янці. Відповідне рішення сьогодні ухвалила комісія облдержадміністрації з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту під головуванням першого заступника очільника області Бориса Лебедцова.

Нагадаємо, області з держбюджету на будівництво мультифункціональних майданчиків, відповідно до постанови КМУ № 571 від липня цього року, розподілили 5,7 млн грн субвенції. Свої 50% фінансування проекту будівництва мають передбачити з місцевих бюджетів. У середньому вартість одного мультифункціонального майданчика сягає 1,2-1,5 млн грн.

_DSC0310– Розвиваючи спортивну інфраструктуру, ми інвестуємо у майбутнє наших дітей, їхнє здоров’я, – каже перший заступник. – Тож зараз маємо оперативно відібрати тих, хто готовий у співфінансуванні з держбюджету будувати у себе мультифункціональний спортивний майданчик. Наразі ми вже відібрали сім охочих. Розглядаємо ще декілька варіантів. Спільно з профільним управлінням продовжуємо плідно працювати у цьому напрямку, аби до кінця року освоїти таку «спортивну»  субвенцію .

_DSC0308Відзначимо, мультифункціональний спортивний майданчик має вигляд площинної споруди з поліуретановим покриттям, із нанесенням різнокольорової розмітки. Він відповідно обладнаний для різних ігрових видів спорту. Кожна громада чи місто самостійно обирає ігрові види спорту, які найбільше культивуються серед її мешканців: баскетбол, футбол, гандбол, волейбол та інші.

Прочитано 40 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com