Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

В ОДА розглянули заключні питання підготовки амбулаторій до введення в експлуатацію

Написано

_DSC0762Фінальні питання перед здачею в експлуатацію амбулаторій обговорили в облдержадміністрації. Зокрема закцентували увагу на закупівлі наборів медичного обладнання. Заступник голови облдержадміністрації Віктор Карпенко під час зустрічі з підрядниками запропонував, аби все придбане обладнання було типовим для усіх амбулаторій та відповідало вимогам профільного міністерства.

Основна мета обласної влади – гарантувати забезпечення амбулаторій якісним медобладнанням. Адже йдеться про його функціональність для людей.

_DSC0755– Наша мета – ввести в експлуатацію амбулаторії, в які б лікарі могли зайти і відразу ж працювати, – каже заступник очільника області. – Ключовим тут є питання медичного обладнання. Оскільки, на моє переконання, як і самі амбулаторії, збудовані за типовим проектом Мінрегіону, воно має бути ідентичним для всіх. Ми проводимо роботу в цьому напрямку: ведемо перемовини з підрядниками, постачальниками. Адже якісне обладнання в новозбудованих амбулаторіях – найосновніша вимога насамперед майбутніх пацієнтів.

Нагадаємо, в області добудовують 21 амбулаторію загальної практики сімейної медицини. З них 9 – групової практики та 12 – монопрактики. Крім того, в області вже закупили автомобілі для медпрацівників амбулаторій.

_DSC0759

Прочитано 63 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com