Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Відкритий до діалогу, – Роман Боднар на зустрічі з підприємцями області

Написано

Комунікація з представниками підприємницьких структур різного рівня – від малого до великого бізнесу – є надзвичайно важливою та необхідною. Про це сказав у ході засідання Регіональної ради підприємців у Черкаській області керманич області Роман Боднар. Каже: аби наповнювався бюджет, що й серед пріоритетних завдань Президента України, у регіоні має бути нормальний інвестиційний бізнес-клімат, коли бізнесу комфортно працювати й немає перешкод, коли є порозуміння й комунікація, а влада оперативно та швидко реагує на вимоги сучасності. 

– Відкритий до діалогу та хочу бути корисним, – звернувся голова облдержадміністрації до підприємців. – Ваша візія, досвід і мої владні можливості в симбіозі стануть поштовхом до серйозних зрушень в регіоні. Ідеї та пропозиції структуруємо за пріоритетністю й рухатимемося вперед, вирішуючи нагальні проблеми. Переконаний, нам вдасться налагодити співпрацю й комунікацію з вами.

Роман Боднар акцентував на тому, що обов’язково аналізуватиме ті рішення, які ухвалюватиме Рада, зокрема й сьогоднішні. Окрім того, уже з наступного тижня планує почати заслуховування кожного керівника структурних підрозділів ОДА по всіх сферах. Йтиметься і про бізнес-клімат, інфраструктурні проекти та інше: “Упевнений, що, за результатами цих бесід, матиму ширше бачення проблем. Потому очевидно стартує дієва комунікація. Доти ж накопичую інформацію, адже конструктивні рішення формуються на основі всебічної достовірної інформації”.

Між тим, очільник області сказав, що до роботи необхідно залучати й громадськість, застосовуючи сучасні інформаційні технології: «Питання важливі й стратегічні для регіону обов’язково доводитимемо до суспільства, сподіваючись на зворотній зв’язок».

Під час засідання надію на спільну плідну роботу з владою висловив і голова Регіональної ради підприємців Черкащини Олександр Турченяк. Він зазначив, що Регіональна рада – це комунікаційний майданчик, який варто ефективніше застосовувати. На його думку, бізнесу треба об’єднуватися, як і владі більше комунікувати з бізнесом.

Власні думки, зокрема й проблемні питання, озвучив і голова обласної Федерації роботодавців Борис Райков, а також інші представники підприємництва.

Прочитано 47 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com