Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

На що очікувати замовникам у сфері публічних закупівель: в області провели семінар-практикум для закупівельників

Написано

Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації організував безкоштовний семінар-навчання , задля ознайомлення закупівельників області із законодавчими нововведеннями. Зокрема новою редакцією Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» й підвищення ефективності їхніх закупівель. Навчання відбулось в приміщенні Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників. 

Спікер заходу – засновник “Агентства Консалт” – Олег Кушнір, який розкрив ключові положення нової редакції Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель».

Нова редакція закону знижує поріг для обов’язкового проведення закупівель через Prozorro з 200 до 50 тисяч гривень.

Бізнес, який переміг у тендері, матиме 24 години на виправлення незначних помилок у тендерній пропозиції. Це дозволить підприємцям не втратити тендер, а держзамовнику – зберегти найбільш економічно вигідну пропозицію.

Удосконалення механізму оскарження дасть бізнесу ширші можливості для відстоювання своїх прав.

На семінарі розглядали ключові положення нової редакції Закону; спрощені закупівлі (алгоритм проведення; особливості укладання та виконання договорів, укладених за результатами спрощеної закупівлі); уповноважена особа (ключові аспекти в діяльності Уповноважених осіб); Prozorro Market (закупівля товарів за допомогою електронних каталогів); нові штрафи.

Загалом у зазначеному заході взяли участь близько 150 представників місцевих замовників у сфері публічних закупівель. Департамент регіонального розвитку обласної державної адміністрації й надалі сприятиме проведенню в області аналогічних безкоштовних семінарів.

Прочитано 47 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com