Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Науковці з різних куточків України долучились до науково-практичної конференції в Корсуні

Написано

У Корсунь-Шевченківському державному історико-культурному заповіднику відбулася науково-практична конференція «Літопис історії України: новітня доба». Участь у конференції взяли науковці Дніпропетровської, Київської, Полтавської, Тернопільської, Черкаської і Чернігівської областей, повідомляє Департамент культури та взаємозв’язків з громадськістю ОДА.
На конференції обговорили низку питань з історії України ХХ – ХХІ ст. Найбільше виступів присвятили видатним постатям України: Івану Нечую-Левицькому, українським жінкам – учасницям національно-визвольного й опозиційного руху, математику й дисиденту Ніні Вірченко, польському композитору Каролю Шимановському тощо.

Серед наукових матеріалів, представлених учасниками конференції, – діяльність ОУН на Корсунщині, історія Лисянщини, дослідження з історії Української революції 1917–1921 років, Першої та Другої світової воєн.

Значна частина досліджень була спрямована на розвиток музейної справи та охорони культурної спадщини в Україні та на Черкащині зокрема.

Матеріали науково-практичної конференції «Літопис історії України – новітня доба» будуть видані у 2020 році.

Прочитано 109 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com