Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Літературна Черкащина поповнилася ще двома новими виданнями

Написано

Департамент культури та взаємозв?язків з громадськістю облдержадміністрації спільно із видавництвом “Черкаська майстерня друку”  (ПП Чабаненко Ю.А.) та книжковим супермаркетом “Буквиця” презентували книги Парасковії Степенькіної та Тетяни Полякової “Палацовий ансамбль на гранітних берегах” (серія “Дивовижі Черкакщини”) і Валентини Коваленко “Втеча”. Про це інформують в Департаменті культури.

Ці твори були рекомендовані до друку експертною радою облдержадміністрації з питань розвитку книговидавничої справи в області та видані коштом обласного бюджету.
Книга науковців Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного  заповідника про історію будівництва й становлення палацового ансамблю в Корсуні, є першим історіографічним дослідженням, сформованим на підставі архівних українських та зарубіжних документів, а також спогадів очевидців.
 Водночас повісті Валентини Коваленко, що розповідають про долю підлітків, які живуть серед нас, є глибокими психологічними та патріотичними портретами не лише наших сучасників, а й далеких пращурів.
Отже, завдяки співпраці влади, підприємців та творчих особистостей, заклади культури, освіти, а також усі, хто любить друковане слово, отримали чудову нагоду поповнити свої бібліотеки ще двома самобутніми й оригінальними виданнями.

Прочитано 48 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com