Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Міжнародний день захисту дітей

Написано

день захисту дітей Щороку на початку літа, 1-го червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей ? прекрасне свято радості та надії. Саме в своїх нащадках ми хочемо бачити здійснення власних мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край. Це одне з найстаріших міжнародних свят.

Лисянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вже не перший рік поспіль приєднується до святкування Міжнародного дня захисту дітей. Ось і цього року спеціалісти Центру не залишились осторонь. Жителі та гості селища мали змогу переглянути фотовиставку «Світ дитячими очима». Крім того, було організовано та проведено акцію «Щасливі долоньки». Метою цієї акції було створення картини в патріотичних кольорах. Діти загадували бажання та залишали сліди своїх долоньок на полотні. В подарунок, за участь у акції, вони отримували повітряну кульку та натільний малюнок на вибір (смайлик, український прапор, квіточку, сердечко, бантик).

  За лічені хвилини безліч дітей різного віку долучились до акції та створили  жовто-блакитне полотно з понад двохсот долоньок.

Найбажанішим натільним малюнком серед учасників акції став прапор України.

День захисту дітей – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і патріотами своєї країни.

Прочитано 1202 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com