Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Зустріч заступника голови облдержадміністрації Д. О. Ляшова з активом Лисянського району з нагоди представлення новопризначеного голови райдержадміністрації.

Написано

DSC 1991 min min 130.01.2020 за участю заступника голови облдержадміністрації Дмитра Ляшова, заступника голови обласної ради депутата обласної ради Михайла Мушієка, депутата обласної ради Володимира Павличука, голови районної ради Ярослава Попка, представників духовенства, керівників органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, лідерів громадсько-політичних організацій відбулося офіційне представлення нового голови Лисянської районної державної адміністрації Володимира Гуні.

DSC 1978 min min 1Зачитавши розпорядження Президента України від 25 січня 2020року  № 56/2020-рп «Про призначення В.Гуні головою Лисянської районної державної адміністрації Черкаської області», Дмитро Ляшов  привітав новопризначеного голову райдержадміністрації та відзначив, що це не тільки висока відповідальність, а й високий рівень довіри та очікування людей. Висловив сподівання на плідну співпрацю районної державної адміністрації, громади, депутатського корпусу, громадських організацій, силових структур заради успішного виконання поставлених державою завдань.

Також з  привітальним словом виступив голова районної ради Ярослав Попко,  який побажав успіхів, та терпіння, висловив надаю на плідну співпрацю з органами самоврядування району. До привітань приєднався заступник голови облдержадміністрації депутат обласної ради Михайло Мушієк.

DSC 1992 min min 1

На завершення у своєму виступі новопризначений  керівник району Володимир Гуня  наголосив, що усвідомлює велику відповідальність і готовий до конструктивної співпраці і діалогу, до командної роботи з районною радою, з об?єднаними громадами, з кожною сільською радою, з громадськими організаціями, підприємствами, зі всіма, хто долучиться конкретним ділом до вирішення та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності .

Прочитано 96 раз Остання зміна П'ятниця, 14 лютого 2020 08:54
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com