Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Олександр Вельбівець високо оцінив діяльність Товариства Червоного Хреста

Написано

hervonuj xrect 2 Нещодавно відбулася звітно-виборна конференція Лисянської районної організації Товариства Червоного Хреста, в роботі якої взяли участь голови первинних організацій: сільські голови, директори шкіл та керівники організацій та установ, голова райдержадміністрації Олександр Вельбівець, заступник голови обласної організації Товариства Червоного Хреста Олена Романчак, Почесний донор України Михайло Лаврега. Голова районної організації Товариства Червоного Хреста Галина Жмурко прозвітувала про роботу районної організації за останні 5 років. Вона зауважила, що у зв'язку з подіями останніх років працювати стає дедалі важче, адже незахищених громадян у суспільстві побільшало.

— Наше основне завдання сьогодні надати медико-санітарну допомогу одиноким непрацездатним людям похилого віку, обездоленим дітям, інвалідам, — зазначила Галина Іллівна. Районна організація Товариства Червоного Хреста об'єднує 53 первинні організації, у яких налічується 18300 членів Товариства. Складні суспільно-політичні події в Україні, пов'язані і з анексією Автономної Республіки Крим і з воєнними діями в південно-східному регіоні країни стали причинами започаткування окремого напрямку діяльності Товариства — підготовці та реагуванні на надзвичайні ситуації в умовах громадянських протистоянь і загрози зовнішньої агресії та допомога переміщеним особам. Так, за рік надано матеріальну допомогу 144 переселенцям на суму 24600 гривень та відправлено військовослужбовцям та потерпілим жителям матеріальної допомоги на суму 58400 гривень. Щорічно в районі проводиться робота з виявлення та обліку самотніх непрацездатних громадян через сільські ради та шляхом подвірних обходів. На обліку та на обслуговуванні нашої організації на 01.04.2015 р. знаходиться 425 одиноких громадян похилого віку, допомогу яким надають 7 медичних сестер.hervonuj xrect 1

Високий рівень співпраці з органами виконавчої влади та районною організацією ТЧХ відзначила заступник голови обласної організації Товариства Червоного Хреста Олена Романчак. Вона також повідомила, що червонохрестівці до своїх повсякденних функцій додали і новий напрямок діяльності – розшукову роботу, безвісти пропавших учасників АТО.   

Голова райдержадміністрації Олександр Вельбівець наголосив, що роль Червоного Хреста в сучасних умовах важко переоцінити, адже саме вони надають першочергову допомогу обездоленим і влада й надалі обов'язково сприятиме їх діяльності.

 Переселенка з Донецька Наталія Капустінська, яка залишитися без даху над головою, подякувала від імені всіх переселенців людям, котрі не залишили їх на самоті з бідою та подали руку допомоги – фахівцям соціального захисту, ПФУ у Лисянському районі, міграційної служби, селищної ради. Особливу чуйність та турботу завжди надають працівники районної організації Товариства Червоного Хреста, тож Наталія Капустінська дуже високо оцінила діяльність очільника організації та злагоджену роботу всього колективу.

Почесними грамотами обласної організації Товариства Червоного Христа були нагороджені голови первинних організацій  за багаторічну сумлінну працю на ниві милосердя директор Лисянського НВК Володимир Мельничук, сільський голова Бужанки  Валентина Стадник, начальник відділу освіти Лілія Гнатюк, сільський голова Мар'янівки Микола Бурлака.

На конференції було обрано керівні органи районної організації, делегатів на обласну конференцію. Головою районної організації Товариства Червоного Хреста одноголосно знову обрано Галину Іллівну Жмурко, адже завдяки її діяльності та щедрому на добро серцю робиться дуже багато благодійних справ.

 

Прочитано 1076 раз Остання зміна Вівторок, 23 червня 2015 12:14
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com