Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації

Написано

 У черговому засіданні колегії райдержадміністрації взяли участь сільські голови, директори шкіл, керівники підприємств та організацій. Про підсумки економічного і соціального розвитку району та виконання місцевих бюджетів за перший квартал доповіла начальник управління економіки райдержадміністрації Лідія Марценюк. Вона зазначила, що аналіз статистичної звітності щодо показників економічного розвитку району засвідчує складну ситуацію, прослідковується спад виробництва на ПАТ "Дашуківські бентоніти". Причина зниження — втрата споживачів бентопродукції на російському та й на українському ринках. Начальник фінансового управління райдержадміністрації Дмитро Олійник повідомив, що за перших три місяці року дохідні частини бюджетів всіх сільських рад виконані.

Актуальним є питання оздоровлення учнів у навчальних закладах району. Зокрема, начальник відділу освіти райдержадміністрації Лілія Гнатюк повідомила, що на Лисянщині діє 33 табори та загони, в яких перебуває 63% від загальної кількості учнів перших-десятих класів. Задля забезпечення повноцінного харчування, окрім бюджетних асигнувань, залучаються кошти, продукти харчування орендарів земель, підприємців, батьків.

Також на засіданні обговорили питання підготовки житлово-комунального господарства і об'єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період. Наголошувалося, що слід піклуватись про забезпечення палива на зиму, готувати котельні, дбати про заготівлю посипкового протиожеледного матеріалу. Голова райдержадміністрації Олександр Вельбівець дав доручення підрахувати економію переходу Лисянського НВК на опалення дровами, адже це не лише є відмовою від дороговартісного російського газу, а й забезпечення роботою і заробітком працівників місцевого держлісгоспу. Вивчається питання переведення на обігрів приміщень твердим паливом Лисянської ЗОШ та районної лікарні.

Голова райдержадміністрації О. І. Вельбівець звернувся до сільських голів з дорученням в найкоротші терміни провести збори громад, на яких має пройти обговорення питання проведення територіальної реформи. Людей потрібно проінформувати, що принесуть такі зміни, роз'яснити про очікуваний позитив, який несе укрупнення сільських громад, навчальних закладів, загалом інфраструктури.

 

Прочитано 1294 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com