Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Громадські слухання про об’єднання територіальних громад

Написано

 cxodka   Нещодавно у селах Хижинці та Тихонівка відбулися громадські слухання, в ході яких обговорили питання про добровільне об’єднання територіальних громад.

      На громадських слуханнях виступив голова райдержадміністрації Олександр Вельбівець, який зазначив, що основна мета реформи місцевого самоврядування – зробити громади спроможними. Тобто в результаті добровільного об’єднання створити такі територіальні громади, які здатні забезпечити належний рівень надання послуг у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства.

-   Об’єднана територіальна громада одержує додаткові фінансові та майнові ресурси, а населення має змогу максимально отримувати якісні послуги на місцях – зазначив Олександр Вельбівець. - Громада має сама не просто визначитись, а й узяти на себе відповідальність за своє майбутнє та майбутнє своїх жителів.

      Під час зборів в селі Тихонівка виступив орендар директор ТОВ «Світанок» Володимир Попко, який запропонував громаді об’єднати два села Тихонівку і Жаб’янку, оскільки він вважає ці села самодостатніми, які зможуть себе утримати.

     А громада села Хижинці одностайно висловила бажання приєднатися до Лисянки, як адміністративного центру спроможної територіальної громади.

 

 

Прочитано 1267 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com