Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Призовий кубок обласної Спартакіади – у державних службовців Лисянського району

Написано

    cpartakiadaЗ метою залучення державних службовців до занять фізичною культурою і спортом, організації їх активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту, пропаганди здорового способу життя щорічно проводиться обласна Спартакіада державних службовців. У кінці червня на спортивному комплексі «Манеж» в м.Черкаси відбулись фінальні змагання цьогорічної спартакіади. У їх фіналі взяла участь і збірна команда державних службовців з Лисянського району, учасники якої змагалися з таких видів спорту: футзал, волейбол, теніс настільний, шахи та шашки.

          Державні  службовці Лисянщини вибороли перше загальнокомандне місце,  зайнявши п’ять призових місць з восьми. Вони достойно представили Лисянський район, посівши призові місця з футзалу ( капітан команди – голова райдержадміністрації Олександр Вельбівець), з волейболу (капітан команди – начальник фінансового управління РДА Дмитро Олійник), з настільного тенісу (державний інспектор з праці управління соціального захисту РДА - Андрій Слинько).

          Високими спортивними досягненнями державні службовці району довели, що вміють бути згуртованою командою і показувати хороші результати, як у повсякденній діяльності, так і в спорті.  

Прочитано 1040 раз Остання зміна Четвер, 09 липня 2015 12:35
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com