Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

У четвірці найактивніших: підприємці Черкащини долучаються до державної програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Написано

98207810 240885443869147 3426224355527360512 nВ Україні в лютому стартувала програма для малого і середнього бізнесу «Доступні кредити 5-7-9%». За результатами програми, підприємці Черкащини виявились в четвірці за кількістю отриманих кредитів, каже директор Департаменту регіонального розвитку ОДА Василь Стеценко.

За його словами, вже близько 30 підприємців Черкащини отримали кредити. Наразі оформити заявку можна у восьми банках області. Загалом ця Програма для тих, хто давно мріяв про свій маленький бізнес, але досі не наважувався на це з різних причин, але вона – не тільки про роздачу дешевих грошей, це, скоріше, історія про розвиток української економіки.

Фінансова державна підтримка надається з метою:

– розвитку підприємництва, зокрема сприяння розвитку суб’єктів підприємництва, збільшення обсягів виробництва, експорту, імпортозаміщення, високотехнологічного виробництва, енергоефективності, впровадження інновацій, а також сприяння створенню нових робочих місць та підприємств.

Крім того в умовах пов’язаних з коронавірусом, карантином та епідемією програма трансформувалась та розширила антикризові заходи для підтримки та збереження бізнесу:

– запобігання виникненню та поширенню, локалізації та ліквідації спалахів епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, а також для запобігання та подолання їх наслідків;

– рефінансування існуючої заборгованості в банках України за кредитами суб’єктів підприємництва.

Рефінансування здійснюється під 0% річних. Компенсацію ставки до 0% отримують суб’єкти господарювання (групи компаній), чий річний дохід не перевищував 10 млн. євро та у разі збереження: 80% персоналу та 60% фонду оплати праці від стану підприємства на 1 березня 2020 року).

100073619 268274557629334 8950157416125693952 n

Щоб отримати кредит, спочатку необхідно ознайомитися з умовами програми. Це можна зробити або на сайті уповноваженого банку, або на сайті самої програми 5-7-9.gov.ua. На сайті є перелік всіх уповноважених банків. Після ознайомлення з умовами програми, зрозумівши, що ви відповідаєте критеріям – подаєте документи в обраний вами банк. Далі банк ретельніше розглядає ваші документи і робить висновок та приймає відповідне рішення.

В цьому і є особливість даної програми, яка закріплена рішенням уряду, це те, що виключно банки обирають позичальників і надають кредити на основі власних правил.

Детальніше про програму «Доступні кредити 5-7-9%» ви зможете дізнатися на сайті 5-7-9.gov.ua.

Прочитано 27 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com