Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Залучатимемо інвестиції, але тільки після завершення розслідування в НАБУ, – Роман Боднар про аеропорт (відео)

Написано

Черкаська обласна адміністрація ініціювала звернення до профільних міністерств та державних агенцій щодо залучення додаткового фінансування на відновлення аеропорту. зокрема, Агенції з питань підтримки державно-приватного партнерства при Мінекономіки. У співпраці планують розробити техніко-економічного обґрунтування, стратегії подальшого розвитку аеропорту.

Про це голова Черкаскьої ОДА Роман Боднар розповів у традиційному відеоінформуванні.

“Часто ставлять питання щодо аеропорту, і це зрозуміло. Позавчора мав розмову із Артемом Ситником, наразі кримінальне провадження розглядається в НАБУ, є підозра у розтраті коштів в особливо великих розмірах. Проводиться експертиза. В НАБУ обіцяють пришвидшити процес розслідування, а до того часу ми не можемо дофінансовувати проект, на жаль. Але ми не зупиняємося”, – говорить Роман Боднар.

Основною функцією Агенції ДПП, до якої звернулася ОДА, є здійснення заходів для реалізації в Україні якісних та інвестиційно-привабливих проектів.

“Далі будемо рухатися в напрямку залучення інвестицій. Але тільки після завершення розслідування в НАБУ. Наразі є зацікавленість у приватних інвесторів, але карантинні заходи внесли негативні корективи в реалізацію цих планів. Продовжуємо онлайн-діалог щодо залучення зовнішніх інвесторів”, – додає голова Черкаської ОДА.

Дивітся відео: https://www.facebook.com/watch/?v=588834391758685

Прочитано 40 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com