Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Проблемними питаннями лісової галузі на Черкащині опікуватиметься координаційна рада

Написано

DSC 0080Перше засідання координаційної ради з питань дотримання законодавства у сфері ведення лісового господарства на Черкащині відбулося днями в облдержадміністрації під головуванням заступника очільника області Юрія Безщасного. Тут обговорили проблемні питання галузі, які потребують уваги та вирішення, а також напрацювали першочергові кроки для цього.

Останнім часом питання порушень у сфері лісокористування набуває все більшої актуальності серед населення. Неодноразово у засобах масової інформації з’являються публікації про порушення в цій галузі. На «гарячу» лінію ОДА надходять звернення від небайдужих громадян про зафіксовані порушення, незаконні вирубки. Зважаючи на це, на рівні області, відповідно до розпорядження голови ОДА №241 від 24.04.2020, утворили профільну координаційну раду.

– Основним завданням координаційної ради є аналіз результатів діяльності підприємств лісового господарства Черкаської області, виявлення недоліків та напрацювання спільно з членами координаційної ради пропозицій стосовно визначення шляхів, механізмів та способів вирішення питань, пов’язаних із дотриманням законодавства у цій сфері, – зазначив Юрій Безщасний.

Детальніше за посиланням: http://ck-oda.gov.ua/problemnimi-pitannyami-lisovoyi-galuzi-na-cherkashhini-opikuvatimetsya-koordinacijna-rada/

Прочитано 32 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com