Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Понад 30 млн грн перерахували роботодавцям Черкащини в якості компенсації по частковому безробіттю

Написано

Понад 30 фотоРоботодавці Черкащини третій місяць поспіль мають змогу скористатися фінансовою підтримкою від держави та отримати допомогу по частковому безробіттю. Уряд прийняв рішення щодо надання 4,7 млрд грн для виплати такої допомоги на період карантину.

Станом на 8 липня поточного року 4 619 суб’єктів підприємницької діяльності регіону, що зупинили свою діяльність у зв’язку з карантином, подали відповідні пакети документів до служби зайнятості, з них 3 825 пакетів надійшло від фізичних осіб-підприємців, які не мають найманих працівників. По 4 321 роботодавцю та приватному підприємцю прийнято позитивні рішення щодо отримання допомоги по частковому безробіттю.

На цей час кошти на загальну суму 32,5 млн грн. перераховано роботодавцям. Понад 10 тис. осіб, які вимушено не працювали під час карантину, отримають відповідну допомогу.

Нагадаємо, для отримання допомоги необхідно звернутися до базового центру зайнятості, або районної філії обласного центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності та подати необхідний пакет документів. Обов’язковою умовою для оформлення допомоги є сплата єдиного внеску за 6 місяців, що передували зупиненню чи скороченню діяльності.

Допомога надається на період зупинення, скорочення діяльності, а також впродовж 30 календарних днів після завершення карантину. Вона не оподатковується.

На сьогодні прийом документів від суб’єктів підприємницької діяльності в області продовжується.

Довідково: відповіді на актуальні питання та покрокову інструкцію про отримання допомоги по частковому безробіттю можна отримати на вебсайті Черкаського обласного центру зайнятості за покликанням:

https://chk.dcz.gov.ua/node/6933

https://chk.dcz.gov.ua/novyna/na-zakonodavchomu-rivni-udoskonaleno-proceduru-otrymannya-dopomogy-po-chastkovomu-0

або за телефоном 63-95-34 (відділ організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості).

За інформацією ОЦЗ

Прочитано 38 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com