Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Чому час замислитись про енергоефективність?» . ОСББ області запрошують наи онлайн-семінар

Написано

0 G5Dy9qn2li q1cQD e1597043325887Департамент інфрастуктури та житлово-комунального господарства ОДА спільно з координатором Програми розвитку ООН у Черкаській області та регіональним консультантом IFC з підтримки Фонду енергоефективності України організовує вебінар «Поточна діяльність ОСББ. «Чому час замислитись про енергоефективність?» . Навччання відбудуться 12 серпня за допомогою додатку Zoom Meetings.

На вебінарі розглядатимуться питання:

 1. «Поточна діяльність ОСББ», а саме: фонди, кошторис та внески в ОСББ; організація бухгалтерського обліку; фінансова дисципліна правління і співвласників;
 2. «Чому час замислитись про енергоефективність», а саме: стан енергоефективності житлового сектору України; грошова оцінка втрат домогосподарства через низьку енергоефективність будинку; як зменшити платежі за опалення у багатоквартирному будинку при підтримці Фонду енергоефективності.

Вебінар триватиме з 10-00 до 11-35 години, до участі запрошуються представники районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, голови ОСББ та громадяни, які бажають створити ОСББ. Попередня реєстрацією за посиланням.

Для участі у вебінарі необхідно встановити додаток Zoom Meetings. Встановлення додатку Zoom Meetings та вхід у вебінар відбувається за посиланням  (Meeting ID: 821 6942 4543. Passcode: 707819).

Прочитано 21 раз
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com