Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

У 49 навчальних закладів області є випадки захворюваності на COVID-19 (відео)

Написано

DSC 0474 e1600094929635У 49 навчальних закладах освіти в Черкаській області є випадки захворюваності на COVID-19 учнів, вчителів, студентів, викладачів. Лише за сьогодні у семи навчальних закладах підтвердили інфікування. Про це на сьогоднішньому брифінгу розказала начальниця Управління освіти та науки в Черкаській області Ольга Чепка.

Чотири навчальні заклади закрито на карантин. Там виявили велике коло осіб, які контактували з хворими на коронавірус. В інших закладах освіти на самоізоляцію пішли діти окремих класів. Всього – 50 класів.

«Одне місто в області – Канів, перебуває в «червоній» карантинній зоні. Це означає, що всі навчальні освітні заклади міста – дитячі садки, школи, вищі навчальні заклади, заклади санаторного типу переходять на дистанційну форму навчання. Усі інші навчальні освітні заклади, які знаходяться в «помаранчевій», «жовтій» та «зеленій» зоні, працюють у звичайному режимі з дотриманням усіх санітарно-епідеміологічних норм, які пропонує законодавство», – каже Ольга Чепка.

Начальниця Управління говорить, що заклад повністю закривають на самоізоляцію, якщо кількість контактних перевищує третину кількості людей, які навчаються та працюють в цьому закладі.

За її словами, від завтра в Черкаській області запрацює робоча група з перевірки дотримання безпечних умов у дошкільних та позашкільних закладах, школах, професійно-технічних ліцеях, університетах. Усього до списку увійшло 18 закладів. Робоча група перевірятиме готовність навчального закладу в умовах пандемії та дотримання освітніми закладами протиепідеміологічних норм: чи забезпечені школи засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими засобами, чи дотримуються в закладах розмежувального руху, пересування дітей коридорами, температурного скринінгу, чи є кілька входів у навчальний заклад.

Дивіться відео: https://youtu.be/xuh6oLLkLtY

Прочитано 27 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com