Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів обговорили в ОДА

Написано

DSC 0536 scaled e1602838257713Механізм здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину прописаний у відповідному  Порядку Постанови КМУ № 641 від 22 липня цього року. Основні аспекти озвучила головна санітарна лікарка області, в.о. директора Черкаського обласного лабораторного центру МОЗУ Людмила Кравченко в обласній адміністрації. Тут відбулось засідання робочої групи ОДА щодо сприяння підготовці та проведенню чергових виборів депутатів місцевих рад і сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020. Провів засідання заступник голови ОДА Роман Карманнік.

За словами пані Людмили, ЦВК, окружна, територіальна та дільнична виборчі комісії забезпечують організацію підготовки та проведення відповідних виборів із дотриманням санітарних норм та правил, протиепідемічних заходів, що затверджені Порядком.

Далі за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/zdijsnennya-protiepidemichnix-zaxodiv-pid-chas-organizaciyi-ta-provedennya-viboriv-obgovorili-v-oda/

Прочитано 68 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com