Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Черкаський шовковий комбінат може виготовляти мембранну спецтканину найвищого ступеня захисту від COVID-19

Написано

1336532.580xpПрАТ «Черкаський шовковий комбінат» – одне з провідних підприємств легкої промисловості України. У підприємства великий досвід виробництва захисних тканин. У лютому 2020 року Черкаський шовковий комбінат розпочав дослідне виробництво нового різновиду тканин для захисних костюмів від COVID-19, інформують в обласному Департаменті інфраструктури та ЖКГ.

Ця тканина ламінована мембранами спеціального медичного призначення найвищого ступеню захисту та може використовуватися для виготовлення захисного одягу для медиків 6 типу (костюмів, комбінезонів). Вже 17 червня 2020 року ПрАТ «ЧШК» отримав позитивний висновок австрійського випробувального центру «HYGCEN» Austria GmbH. Документ свідчить, що тканина покрита захисною мембраною протиінфекційних агентів та відповідає утвердженим в Європі вимогам і рівню класифікації.

Крім, того підприємство має можливість випускати тканини з мембранним дихаючим покриттям для пошиття одягу з водовідштовхуючими, маслобрудовідштовхуючими властивостями для захисту від несприятливих погодних умов та має можливість забезпечувати дошкільні та інші заклади міста та області тканинами комбінату, а саме для столової та постільної білизни, декоративними та іншими.

Прочитано 42 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com