Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

На Черкащині провели першу телемедичну консультацію (фото, відео)

Написано

DSCF5261 1536x1041Днями в обласній лікарні провели першу телемедичну консультацію. Як повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук,  на Черкащині медичні працівники 67 лікарських амбулаторій отримали 114 комплектів телемедичного обладнання. Тож є всі технічні можливості для того, щоб віддалено на місцях забезпечити якісну діагностику та лікування із фахівцями високого рівня.

 

 

 

 

 

 

DSCF5237 1536x1024

– У період пандемії телемедицина особливо важлива, вона допомагає пригальмувати розповсюдження вірусних захворювань. Основні напрямки телемедицини на Черкащині: це телемедичні консультації, телеосвіта, дистанційні медичні маніпуляції за допомогою медичних роботів. Телемедицина ‒ це офіційна форма надання медичної допомоги. Персональні дані пацієнта захищені, це важливо. Наша мета – надання будь-якій людині, незалежно від її місцезнаходження, медичної допомоги в необхідному обсязі й в актуальний термін, – зауважив Сергій Сергійчук.

122440864 728283554425915 5771206288586173324 n

Дистанційна консультація сімейного лікаря з лікарем-кардіологом обласної лікарні. До спеціаліста лікарка звернулася задля коригування лікування пацієнта, який має скарги на біль у серці. Перебуваючи кожен у своєму кабінеті, медичні працівники змогли на відстані провести діагностику.

Про переваги телемедицини: 

– Така форма надання медичної допомоги значно скорочує час, необхідний на діагностику захворювання, оскільки пацієнт не має відвідувати лікарів вторинної ланки в інших містах. У свою чергу це пришвидшує термін одужання.

– Сімейний лікар за присутності пацієнта може не лише зв’язуватися зі спеціалістом задля консультацій, а й здійснювати спільну діагностику, як вимірювання артеріального тиску, електрокардіографічне дослідження, здійснення вимірювання цукру в крові, аналізу сечі, вимірювання функцій дихання, вимірювання насиченості крові киснем.

– Усі показники про стан пацієнта містяться в системі. Мобільний комплекс збирає діагностичні дані у файл й розміщує його у власне хмарне сховище, до якого дистанційно є доступ у телемедицинському проекті. Тобто лікар не витрачає багато часу на передачу даних про пацієнта іншому спеціалісту.

DSCF5224 1536x1024

Дивіться відео: https://youtu.be/tZq0HnL7b-k

Прочитано 44 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com