Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Визначені для лікування пацієнтів з коронавірусом 17 лікарень», – Олег Найдан

Написано

DSC 0082 scaled e1603373629626П’ятнадцять лікарень області приймають пацієнтів з COVID-19. Готуються до прийому пацієнтів Смілянська та Монастирищенська ЦРЛ. Загалом в лікарнях Черкащини діють 602 ліжка для прийому пацієнтів з COVID. На стаціонарному лікуванні нині перебувають 329 осіб. Про це поінформував заступник начальника обласного управління охорони здоров’я Олег Найдан у ході брифінгу в ОДА.

Загалом отримують лікування 1290 осіб, з них 948 – амбулаторно, перебуваючи під наглядом сімейного лікаря. Одужали від COVID за останню добу 263 особи. Загалом – 6174.

Дивіться відео: https://youtu.be/1kn9gC8Bdfc

– Зараз наповненість ліжок становить 59,4%, а в стаціонарах ще перебуває 15 осіб з підозрою на COVID, – додав посадовець. – Відзначу, зважаючи на те, що вже 25 жовтня в Україні відбудуться вибори, люди, які перебувають на самоізоляції, а також ті, хто за станом здоров’я самостійно не зможе відвідати виборчі дільниці, мають до 20 години 23 жовтня подати на виборчу дільницю довідку, видану сімейним лікарем, про стан здоров’я. Це необхідно, аби виборча дільниця включила їх у список тих, до кого проводитимуться виїзди.

За добу, 22 жовтня, в області виявили 227 нових випадків інфікування. COVID виявили загалом у 7541 жителя Черкащини.

Прочитано 31 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com