Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Маємо позитивну тенденцію до зменшення захворілих дітей на COVID в освітній галузі», – Оксана Сімушіна

Написано

DSC 0073 scaled e1603375154859Завдяки вчасно вжитим карантинним заходам в області спостерігається позитивна тенденція до зменшення кількості інфікованих на коронавірус у закладах освіти Черкащини. Втім зберігається негативна динаміка щодо збільшення кількості інфікованих на COVID серед працівників освітньої галузі, відзначила у ході брифінгу в ОДА заступниця начальниці обласного управління освіти і науки Оксана Сімушіна.

Нині у 218 закладах освіти виявили 130 хворих на COVID здобувачів освіти та 410 працівників освітньої галузі. За рекомендацією Державної комісії з питань ТЕБ та НС, а також МОН України канікули з 15 жовтня організували у більш ніж половині навчальних закладів області. Це – 283 заклади у 10 районах, 29 ОТГ та двох містах.

Дивіться відео: https://youtu.be/GWNxEL1haBw

– Відсьогодні, з 22 жовтня, на канікулах перебуватиме ще додатково 76 шкіл, зокрема і обласного центру, – каже Оксана Сімушіна. – Учні Черкас перебуватимуть на канікулах до 27 жовтня, всі інші – до 30. З 23 жовтня на канікули йдуть 4 школи. Решта, а це 156 шкіл, перебуватимуть на канікулах з 24 до 30 жовтня. Наголошу, що на період дії карантину необхідно утриматися від проведення будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у всіх закладах освіти, організації екскурсійних поїздок, а також ужити інших заходів, аби мінімізувати фізичні контакти між учасниками освітнього процесу.

Прочитано 49 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com