Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«Тарифи на тепло для черкащан завищені на 20%», – Сергій Сергійчук

Написано

122508289 818060708951757 3473795203549898179 nНа цьому наголосив очільник області Сергій Сергійчук. Сьогодні він зустрівся з підприємствами-теплопостачальниками Черкас.

– Я звертався до теплопостачальників щодо зменшення тарифів на опалення і гарячу воду, – зазначив голова ОДА. – Також взяти до уваги зниження світових цін на газ та вугілля. «Черкаситеплокомуненерго» заявило про готовність піти назустріч черкащанам. Наразі ми обговорюємо можливість зниження тарифів до 20%. Той, хто хоче – шукає можливостей, хто не хоче – виправдань. Маємо ще одного теплопостачальника міста – Черкаську ТЕЦ, яка перебуває в оренді ПрАТ «Черкаське хімволокно» і яке досі не відреагувало.

Фінансово-господарська діяльність ТЕЦ здійснюється лише задля отримання прибутку для її орендарів. З моменту оренди тут не провели жодних капітальних поліпшень чи модернізації котлів, додає Сергій Сергійчук.

Детальніше за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/holova-oda/tarifi-na-teplo-dlya-cherkashhan-zavishheni-na-20-sergij-sergijchuk/

Прочитано 144 раз Остання зміна П'ятниця, 23 жовтня 2020 22:04
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com