Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Сергій Сергійчук про епідситуацію в області 26 жовтня

Написано

26.10.2020+113 нових випадків COVID-19 зафіксували на Черкащині за останню добу, 26 жовтня. Про це інформує очільник області Сергій Сергійчук.

За останню добу обласний лабораторний центр провів 959 ПЛР-дослідження. Коронавірус підтвердили у 29 жителів Черкас, 10 – м. Ватутіне, 13 – Городищенського р-ну, 16 – Звенигородського; 11 – Маньківського, 2 – Монастирищенського, 32 – Черкаського.

Загалом із початку карантину виявили 8147 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу.

За останню добу подолали хворобу 50 жителів Черкащини. Одужали 6826 осіб за весь час пандемії. Черкащина втратила 79 осіб від COVID-19.

В області 16 закладів визначені для надання допомоги хворим на COVID-19. Чекаємо підписання договору із НСЗУ Монастирищенською районною лікарнею. А також очікуємо погодження на відкриття для ковідних пацієнтів Уманської ЦРЛ та для діток Черкаську дитячу міську лікарню.

Щодо забезпечення киснем

На стаціонарному лікуванні перебувають 347 осіб. Це ті пацієнти, в яких є ускладнення і які, імовірно, потребуватимуть кисневих концентраторів.

На сьогодні 602 ліжка, тобто 62,3 % ліжкового фонду, забезпечені кисневою підтримкою! Із них маємо 147 кисневих концентраторів та 228 виводів підведеного кисню.

– У найближчі дні додатково закупимо 158 концентраторів та проведемо ще 62 виводи централізованої подачі кисню, – додає очільник області. – Це дозволить підвищити забезпеченість ліжкомісць киснем до 98,8%. На це Уряд спрямував Черкащині 17 млн грн. Спілкувався із лікарями Черкащини. Наші медики працюють понаднормово. Найкраще, що ми можемо зробити, – це дотримуватися протиепідемічних правил: маски, дистанція, дезінфекція. Поважайте працю інших – бережіть себе!

Прочитано 49 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com