Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Всі відповідальні інвестори Черкащини отримають моє персональне сприяння, – Сергійчук

Написано

P1090958 1536x1152Всі відповідальні інвестори Черкащини отримають персональне сприяння голови Черкаської обласної державної адміністрації. На цьому Сергій Сергійчук наголосив під час робочого візиту на підприємства Смілянського району – “Фірмою “Технокомплекс” та “Кондитерською фабрикою “Меркурій”. 

– Йдучи на посаду голови ОДА, я ставив перед собою завдання підняти інвестиційну привабливість нашого регіону. А також створити належні умови для розвитку тим, хто вже реалізує свої бізнес-проекти на Черкащині. Тому мені приємно бачити, як в нашій області успішно працюють та розвиваються такі компанії, як «Технокомплекс», торгова марка «Славна». Компанія вже майже 30 років є одним з найбільших в Україні виробників медичних засобів одноразового використання. Саме тих засобів, які в час боротьби з пандемією є надзвичайно важливими – медичні маски, халати, бахіли. Тобто тієї продукції, яка рятує життя медикам і захищає громадян від вірусних хвороб,  – говорить Сергій Сергійчук. 

Далі за посиланням: https://ck-oda.gov.ua/novyny-cherkaskoyi-oblasti/vsi-vidpovidalni-investori-cherkashhini-otrimayut-moye-personalne-spriyannya-sergijchuk/

Прочитано 78 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com