Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Дотримання Конституції та Законів України – це обов’язок кожного громадянина нашої країни, – Сергій Сергійчук

Написано

photo 2020 11 26 13 04 45“Дотримання Конституції та Законів України це – обов’язок кожного громадянина нашої країни, а очищення влади – процес постійний та незворотній.  Такий принцип побудови ефективної роботи й справді демократичної країни стартував ще коли ми обрали нову владу півтора роки тому. Нині відбулись місцеві вибори, ми обрали нових керівників та депутатів для своїх громад. Однак процес очищення триває. І про це має пам’ятати кожен! Попереджав про це із моменту, як прийшов на посаду. Це стосується і працівників обласної державної адміністрації, й правоохоронців , й інших структур влади.

Маємо прикрий інцидент – правоохоронці взяли «на гарячому» одного з працівників Черкаської ОДА, який хотів отримати неправомірну вигоду за передачу в оренду об’єктів водного фонду на території регіону. Наразі процесуальні дії тривають.

Це свідчить про те, що, на жаль, не всі ще усвідомили – так, як раніше, не може бути й не буде! Або працюємо, дотримуючись закону, або ж доведеться нести відповідальність!

Це стосується абсолютно всіх посадових осіб всіх гілок влади області. Бо лише так ми зможемо навести лад у країні!”, – написав у своєму Telegram-каналі голова ОДА Сергій Сергійчук.

Прочитано 27 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com