Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Окремим категоріям пенсіонерів Черкащини перерахують пенсію з першого грудня

Написано

грошики e1606816735324Масовий перерахунок пенсії з першого грудня провели у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб до 1 769 грн. У Черкаській області в автоматизованому режимі перерахували  338 729 пенсійних справ. Про це інформують у ПФУ області.

Додаткові видатки становлять 6 373 тис грн, середній розмір підвищення – 30,09 грн. Усі 1 298 кандидатів на індивідуальний перерахунок опрацьовано в повному обсязі.

Збільшенню підлягають:

– пенсія, призначена в мінімальному розмірі;

– підвищення, встановлені до пенсії, що розраховуються з прожиткового мінімуму.

Відповідно до статті 37 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», пенсія в разі втрати годувальника, яка призначається членам сімей військовослужбовців, не може бути нижчою від двох визначених законом розмірів прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Із першого грудня 2020 року у зв’язку зі зростанням показника прожиткового мінімуму мінімальна пенсійна виплата в разі втрати годувальника за військовим законом зросте на 114 гривень та становитиме 3 538 гривень (1769 грн х 2).

Прочитано 33 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com