Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Помилка
 • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 71

Програму економічного і соціального розвитку Лисянського району на 2016 рік розглянуто на засідання колегії РДА

Написано

kolegiy coz ekon Ключовим питанням під час засідання колегії райдержадміністрації, яке провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Дубовий, було обговорення проектів економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2016 рік.

  На виконання Закону України "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України", відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації" було підготовлено проект Програми економічного і соціального розвитку Лисянського району на 2016 рік.

 Метою програми є створення умов для стабілізації і економічного зростання реального сектору економіки, забезпечення виконання державних соціальних стандартів і нормативів у сферах доходів населення, соціального, житлово-комунального, побутового, транспортного обслуговування та зв’язку, охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури та спорту, торгівлі та громадського харчування, соціальної роботи з дітьми, молоддю та різними категоріями сімей району. Програма передбачає: поступове зростання промислового виробництва продукції; розвиток агропромислового потенціалу, соціальний захист і підтримку населення району. Виконання програми сприятиме стабілізації і розвитку економіки району, подальшому розвитку агропромислового потенціалу, стимулюватиме розвиток підприємництва. Серед основних пріоритетних напрямків розвитку району в наступному році, які озвучила начальник  управління економіки райдержадміністрації Лідія Марценюк,  - реконструкція свиноферми ФГ «ПрестижАгролюкс»,  будівництво зерносховища в ПСП «Біле озеро»,  спорудження міні-елеватора в ТОВ «Діалог», реконструкція системи водопостачання в Лисянці, ремонт комунальних доріг,  реконструкція котелень закладів охорони здоров’я, придбання квартир для медиків і педагогів, комп’ютеризація навчальних закладів з підключенням до мережі Інтернет.

  Також розглянуто питання про стан роботи зі зверненнями громадян та кадрової роботи у структурних підрозділах райдержадміністрації.

 

   

Прочитано 716 раз Остання зміна Понеділок, 28 грудня 2015 12:56
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com