Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Середа, 03 липня 2019 14:17

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Останім часом значно збільшилася кількість звернень до Лисянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області громадян з метою отримання довідок про страховий стаж та відомостей, які містяться в облікових картках реєстру застрахованих осіб (ОК- 5, ОК-7, додаток 9). Довідки потрібні за вимогою роботодавців для нарахування працівникам лікарняних, визначення стажу і т.д.

Основним завданням сервісних центрів Пенсійного фонду це надавати послуги з питань пенсійного забезпечення доступно, якісно та швидко. Пенсійний фонд дбає про те, щоб кожен громадянин міг користуватися послугами максимально зручно та економив свій час. Тому кожен роботодавець може сформувати довідку самостійно. На веб-порталі Пенсійного фонду України функціонує «Кабінет роботодавця» в якому для кожного роботодавця доступна інформація про працівників , які перебувають із ним в трудових відносинах.

Шановні роботодавці , звертаємо Вашу увагу , що для нарахування лікарняних Ви можете САМОСТІЙНО протягом 5 хвилин отримати електронну довідку про трудовий та страховий стаж свого працівника . Електронна довідка є аналогом паперової з печаткою.

Не витрачайте час Ваших працівників на особисте звернення до сервісних центрів Пенсійного фонду України , адже Ви можете отримати ці довідки значно швидше на Порталі Електронних Послуг https://portal.pfu.gov.ua

Прочитано 95 раз Остання зміна Середа, 03 липня 2019 14:18

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com