Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Лисянський відділ обслуговування громадян Звенигородського ОУПФУ

Актуальну інформацію жителі Черкащини можуть отримати онлайн – на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України, здійснивши такі кроки:

Крок 1. Заходимо на портал Пенсійного фонду України за покликанням: https://www.pfu.gov.ua/

Крок 2. Обираємо категорію «Портал електронних послуг» та переходимо за покликанням: https://portal.pfu.gov.ua/

Крок 3. Переходимо в категорію «Дані з реєстру застрахованих осіб»:

https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Templates/InfoInsurer

Користувачі вебпорталом мають змогу, не виходячи з дому, отримати про себе такі відомості з Реєстру застрахованих осіб Фонду:

                       

– анкетні дані (ПІБ, дата народження, стать, місце народження);

– адресні дані (адреса реєстрації та фактичного місця проживання);

– дані паспорту (серія; номер; дата видачі; ким видано);

– дані страхового свідоцтва (номер; дата видачі; ким видано);

– дані електронного пенсійного посвідчення (номер; дата видачі; ким видано);

– дані про перетин кордону зони АТО – для переселенців (напрямок перетину кордону зони АТО та дата перетину кордону зони АТО);

– дані про заробітну плату особи – інформація надається по роках у розрізі страхувальників. За кожний рік додатково визначається загальна сума заробітної плати за рік та загальна сума заробітної плати, яка враховується для розрахунку пенсії;

– дані про страховий стаж особи – інформація надається по всіх роках та місяцях роботи особи про кількість днів роботи, за які страхувальником сплачено за особу страхові внески.

Сервіс доступний для користувачів, які увійшли на портал за кваліфікованим електронним підписом.

Середа, 18 березня 2020 08:48

ОГОЛОШЕННЯ!!!

УВАГА! ВАЖЛИВА ІФОРМАЦІЯ!

Відповідно до розпоряження Кабінету Міністрів

України від 10.03.2020

СКАСОВАНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ

ГРОМАДЯН

у Лисянському відділі обслуговування громадян

головного управління Пенсійного фонду України

в Черкаській області

до особливого розпорядження.

Нагадуємо, що для вирішення індивідуальних питань

можна скористатися онлайн-сервісами вебпорталу

Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua)

або зателефонувати за номерами «гарячих ліній»

Лисянського ВОГ

6-19-44- відділ обслуговування громадян

6-20-39-начальник відділу обслуговування

громадян

ПФУОсновним показником результативної роботи органів Пенсійного фонду для наших громадян є в першу чергу регулярність та своєчасність виплати пенсій. Для цього щоденно акумулюються кошти в бюджеті фонду. Основною складовою його є надходження від сплати єдиного соціального внеску - джерела наповнення бюджету, кошти якого  витрачаються на фінансування пенсій та грошової допомоги.

Відповідно до Закону України „Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” платниками єдиного соціального внеску є роботодавці – підприємства, установи та організації, інші юридичні особи, незалежно від форми власності, а також фізичні особи-підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб, тощо.

Саме сплата ЄСВ є гарантією захисту прав застрахованих осіб, адже кожна гривня податку із заробітної плати, що надійде до бюджету, вплине на забезпечення гідної пенсії.

1. З 1 липня 2019 року відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1 497 грн. до 1 564 грн.

У зв’язку з цим з 1 липня проведено перерахунок пенсій, а також надбавок і підвищень до пенсій, розміри яких визначають від прожиткового мінімуму, а саме:

Середа, 03 липня 2019 14:17

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ

Останім часом значно збільшилася кількість звернень до Лисянського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області громадян з метою отримання довідок про страховий стаж та відомостей, які містяться в облікових картках реєстру застрахованих осіб (ОК- 5, ОК-7, додаток 9). Довідки потрібні за вимогою роботодавців для нарахування працівникам лікарняних, визначення стажу і т.д.

Принцип прямої залежності розміру пенсії від здобутого страхового стажу та заробітної плати, з якої сплачені внески, регламентовано Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 2148-VIII. Від тривалості страхового стажу також залежить розмір допомоги по безробіттю та лікарняних, що нараховуються у передбачених законодавством випадках.

Протягом наступних 10 років норма страхового стажу для визначення права на пенсію щороку збільшуватиметься на 12 місяців. У 2028 році право на призначення пенсії за віком матимуть особи за наявності страхового стажу не менше, ніж 35 років.

ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець
Сторінка 1 з 17

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com