Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«16 днів проти насильства»

Написано

Найвищою цінністю будь-якої держави є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. З 25 листопада по 10 грудня проходить щорічна акція «16 днів проти насильства». Дуже важливо знати правові основи запобігання різним проявам насильства, знати, що кожна людина є захищеною у нашій державі. Сімейне насильство, насильство в сім’ї — використання фізичної, матеріальної інтелектуальної (як у батьків над дітьми, як у чоловіка над дружиною), емоційної переваги проти інших членів сім’ї для поневолення людини.  Насильство в сім’ї — будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї по відношенню до іншого члена сім’ї, якщо ці дії порушують конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і наносять йому моральну шкоду, шкоду його фізичному чи психічному здоров’ю.

Службою у справах дітей Лисянської райдержадміністрації проводиться посилена робота щодо забезпечення всебічного розвитку і захисту дітей, з числа дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в Лисянському районі. З метою здійснення контролю за умовами виховання дітей в сім’ях службою у справах дітей Лисянської райдержадміністрації, спільно з відділом освіти райдержадміністрації, органами місцевого самоврядування, управлінням соціального захисту населення, РЦСССДМ постійно проводилася робота по нагляду за умовами утримання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, схильних до бродяжництва, залишилися без батьківського піклування, переїхали з тимчасово окупованих територій: проводиться обстеження умов проживання, профілактична робота з батьками і дітьми, профілактичні

З метою ознайомлення учнів з нормативно-правовою базою щодо попередження насильства в сім’ї, недопущення використання найгірших форм дитячої праці, профілактики негативних проявів серед учнівської молоді в поточному році службою у справах дітей Лисянської райдержадміністрації проведено лекції, бесіди на різні тематики: «Торгівля людьми чи як уникнути пастки», «Відповідальність дітей перед законом», «Профілактика ВІЛ/СНІДу», «Попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми», «Кримінальна та адміністративна відповідальність дітей», «Твої права та обов’язки, дитино!». Проводилися бесіди з учнями та педагогічними колективами загальноосвітніх шкіл району щодо профілактики злочинів та правопорушень серед дітей.

Служба у справах дітей Лисянської райдержадміністрації !


 

Прочитано 135 раз Остання зміна Четвер, 12 грудня 2019 09:10
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com