Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Діти – це найголовніший скарб нашого суспільства, майбутнє нашої країни!

Написано

День захисту дітейЩорічно в Україні і світі відзначається радісне і веселе дитяче свято – Міжнародний день захисту дітей. Він святкується 1 червня. Це загальнонаціональне свято, яке покликане привернути увагу людей до проблем дітей.

         Наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

 

         В цей нелегкий для нашої країни час, хочеться наголосити, що чужих дітей не буває. Не чужі нам діти, які кожен день чують звуки війни, діти, які зростають без батьків, діти, які не можуть чути і бачити цей прекрасний світ, діти, з особливими потребами! Знайте, ВИ – сильні, а разом з Вами і ми сильніші.

         Працівники Служби у справах дітей та районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді щиро вітають сімї, в яких виховуються діти, зі святом! Ми зичимо їм міцного здоровя та успіхів у всіх їхніх починаннях. Нехай кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих.

         А саме зараз підійдіть до своєї дитини, міцно обійміть та поцілуйте її та скажіть, як сильно ви її любите, і тільки тоді світ стане набагато кращим і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!

Прочитано 131 раз Остання зміна Вівторок, 29 вересня 2020 15:15
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com