Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Щастя мати родину!

Написано

Без названияІсторію нашої країни творять щасливі люди, історію щасливого дитинства творять батьки. Кожна дитина в світі повинна мати маму і тата!

         Сім’я – перша школа людських взаємостосунків, де малюк з раннього віку засвоює систему моральних цінностей і норм поведінки. Уявлення, почуття, моделі поводження в тих чи інших ситуаціях сформовані в ранньому дитинстві, супроводжують людину протягом всього її подальшого життя. Маленькі діти підсвідомо засвоюють уклад своєї родини. І коли вона стане дорослою, саме за цим зразком буде створювати вже власну сім’ю.

         Мама і тато для дитини – це два міцних крила, які завжди вбережуть від негараздів, захистять від негод, підтримають після невдач, які завжди будуть поруч, навіть через тисяч кілометрів, це ті, чия любов не має кордонів.

         Мамою і татом, можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.

         Щорічно День усиновлення відзначають 30 вересня. Даний захід завжди проходить під гаслом: «Усиновлення дитини – це щастя, а не таємниця».

         Тому свідомих громадян України, які бажають усиновити дитину, створити на базі своєї родини прийомну сім’ю, патронатну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу, взяти на виховання у свою родину дитину – сироту або дитину, позбавлену батьківського піклування, просимо звертатися до служби у справах дітей Лисянської райдержадміністрації.

Прочитано 39 раз Остання зміна Понеділок, 28 вересня 2020 10:35
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com