Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

У Черкасах персонал пробації привітали з Днем незалежності України

Написано

164119 1 2Напередодні Дня незалежності України 21 серпня у філії Центру пробації в Черкаській області відбулися урочисті збору персоналу. Збори відбулися за допомогою платформи «Zoom» у форматі відео-конференції та з дотриманням карантинних вимог.

Вітаючи колег зі святами, очільник філії Центру пробації в Черкаській області Олександр Культенко зазначив, що усі покоління українців завжди прагнули, щоб Україна розвивалась як вільна, незалежна, демократична країна. Сьогоднішні зміни і реформи – це міцне підґрунтя для щасливого майбутнього нашої держави.
День Незалежності — це віра в силу українського духу, української нації, української держави, українського народу. Це день, призначений для усвідомлення кожним громадянином України нашої складної історії, наших національних традицій.Приємною ознакою святкових урочистостей стало вручення подяк від Державної установи «Центр пробації» працівникам уповноважених органів з питань пробації Черкаської області. За сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, досягнення високих показників у службовій діяльності правами директора Державної установи «Центр пробації» оголошено подяку 3 працівникам органів пробації Черкаської області. Ще 2 працівника отримали заохочення у вигляді зняття раніше накладеного стягнення.

Вітаємо усіх нагороджених та бажаємо міцного здоров’я, натхнення, впевненості та цілеспрямованості у досягненні нових успіхів у роботі та житті! Нехай Ваша праця служить добром нашому суспільству і буде на благо розвитку України!

Наостанок урочистостей Придніпровському районному відділу філії Центру пробації в Черкаській області був вручений багатофункціональний пристрій, який покращить технічні умови персоналу пробації для роботи з Реєстром засуджених та осіб, узятих під варту.

Прочитано 94 раз

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com