Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

СПІВПРАЦЯ З ВОЛОНТЕРОМ НА ЛИСЯНЩИНІ

Написано

Нещодавно волонтером-психологом Тетяною Білоус було відвідано Лисянський районний сектор філії ДУ «Центр пробації» в Черкаській області. Метою заходу була зустріч з клієнтами, що перебувають на обліку Лисянського районного сектору та потребують професійної психологічної допомоги, для налагодження співпраці з ними.

В ході зустрічі проведено знайомство та бесіду з засудженими особами, що перебувають на обліку у Лисянському районному секторі, визначено пріоритетні напрямки допомоги волонтера саме в якості психолога.

Двом клієнтам пробації було надано консультаційну-психологічну допомогу. Начальник Лисянського районного сектору Станіслав Корольков подякував усім учасникам зустрічі та відзначив, що робота волонтера-психолога направлена на профілактику агресивної поведінки, вивчення можливостей вирішення проблемних питань які виникають в житті засуджених, та визначення індивідуальних підходів до кожної людини, адже у розмові учасники заходу були активні, відкриті та виявили бажання продовжити спілкування з волонтером і в подальшому.

Також начальником Лисянського районного сектору та волонтером було обговорено подальші напрями співпраці у реалізації волонтерської діяльності для клієнтів пробації з метою досягнення позитивних змін у їх поведінці.

Прочитано 77 раз

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com