Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

На Лисянщині відбулася зустріч клієнтів пробації з Лисянським БПД

Написано

изображение viber 2020 10 06 12 32 386 жовтня начальником Лисянського бюро правової допомоги Василем Ямковим, головним спеціалістом Лисянського бюро правової допомоги Оксаною Яровою, спільно з начальником Лисянського районного сектору    Станіславом Корольковим та за участю провідного інспектора Лисянського районного сектору  Віталія Бесараба було проведено прийом та консультування  громадян, засуджених до відбування покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

На виконання умов меморандуму про співпрацю зазначеній категорії громадян було надано кваліфіковані роз’яснення юридичного характеру та вручено роздаткові матеріали правової тематики.

Оскільки суб’єкти пробації зазвичай потребують правової допомоги,   Лисянське бюро правової допомоги співпрацює з Лисянським районним сектором філії державної установи «Центр пробації» в Черкаській області. Основною метою співпраці є роз’яснення громадянам незрозумілих положень чинного законодавства України, консультаційна та профілактична робота серед населення, проведення різного типу заходів, що спрямовані на ознайомлення громадян та зокрема суб’єктів пробації із необхідною для них правовою інформацією. Крім того, згідно складеного графіку постійно проводяться спільні прийоми суб’єктів пробації, на яких надаються різного типу консультації, роз даткові матеріали, брошури та буклети щодо їх прав та обов’язків.

Допомагати суб’єктам пробації важливо тому, що в силу певних життєвих обставин дана категорія громадян показала, що в недостатній мірі володіє інформацією щодо своїх прав та обов’язків, а саме тому важливо проводити постійну інформаційну роботу з метою недопущення повторення подібних випадків у майбутньому, а також підвищувати загальний рівень правосвідомості населення. Співпраця з Лисянським районним сектором філії державної установи «Центр пробації» в Черкаській області надає змогу як можна повніше та доступніше донести до суб’єктів пробації правову інформацію,останні зміни у чинному законодавстві України, попередити вчинення ними правопорушень та проступків у майбутньому.

Прочитано 54 раз Остання зміна П'ятниця, 09 жовтня 2020 21:06

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com