Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Підсумки діяльності та гуманізм у роботі з клієнтами обговорили на обласній нараді директорів служби зайнятості

Написано

oczn29082019

З метою аналізу підсумків роботи Черкаської обласної служби зайнятості за 7 місяців 2019 року та визначення пріоритетних завдань діяльності служби до кінця поточного року, 22 серпня відбулася нарада директорів базових центрів зайнятості та філій обласного центру зайнятості. Нарада проходила під головуванням директора Черкаського обласного центру зайнятості Григорія Дендемарченка та за участю керівництва ОЦЗ.

«На сьогодні робота у центрах зайнятості та філіях ОЦЗ спрямована на створення соціальної сервісної служби для клієнтів: роботодавцям – це якісний та швидкий добір кваліфікованих працівників, безробітним та шукачам роботи – сервісна підтримка сприяння їх зайнятості та розвитку професійної кар’єри. Основним пріоритетом у роботі служби зайнятості є клієнтоорієнтований підхід та рекрутингові засади, водночас забезпечується широка доступність послуг, зокрема, шляхом використання інформаційно-комунікаційних технологій, активізовано надання профорієнтаційних послуг молоді», - відзначив Григорій Дендемарченко.

Більш детальніше за посиланням: https://chk.dcz.gov.ua/…/pidsumky-diyalnosti-ta-gumanizm-u-…

Прочитано 159 раз Остання зміна П'ятниця, 30 серпня 2019 15:34
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com