Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Робота в сільському господарстві завжди є

Написано

gusakНезважаючи на карантинні обмеження, сільськогосподарська галузь Лисянщини працює злагоджено, як завжди. Адже хтось має сіяти, обробляти та збирати врожай, бо від цього залежить економічний стан як окремого господарства, так і країни в цілому.

         Нещодавно до Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості за допомогою в пошуку роботи звернувся Олександр Гусак – досвідчений тракторист, який має двадцятирічний досвід роботи в сільському господарстві та може працювати на сучасній імпортній техніці великої потужності. На останньому місці роботи – в невеличкому фермерському господарстві «Дружба-Босівка» жнива вже завершились і того обсягу робіт, який гарантує стабільний заробіток, вже не було. В результаті чоловік вирішив змінити місце роботи, адже бажав працювати та мати стабільний заробіток.

         Кар’єрний радник Тетяна Чередник запропонувала роботу трактористом в іншому населеному пункті – с. Яблунівка, який знаходиться неподалік. Роботодавець – одне з ринкоутворюючих підприємств в районі - ТОВ «Агронива-Черкаси». Робоче місце – сучасний потужний трактор, заробіток суттєво перевищує дохід за попереднім місцем роботи. Олександр відразу ж погодився на працевлаштування. Проблем з транспортною доступністю не виникло, адже підприємство здійснює підвіз своїх працівників.  Колишній безробітний залишився задоволеним, адже швидко отримав постійне місце роботи з гідною заробітною платою, а роботодавець -досвідченого траториста, якому можна довірити дороговартісну техніку.

Прочитано 80 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com