Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Спільна нарада з питань легалізації зайнятості

Написано

спільна нарадаНещодавно в приміщенні Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості відбулась спільна нарада за участі керівництва та фахівців філії та державного інспектора праці Управління Держпраці в Черкаській області Андрія Слинька. В ході зустрічі директор філії Володимир Висотенко ознайомив присутніх з ситуацією на районному ринку праці, акцентував увагу на суттєвому зростанні кількості зареєстрованих безробітних в умовах карантинних обмежень та упередженні зростання тіньової зайнятості.

        Інспектор Управління Держпраці Андрій Слинько інформував учасників наради, що саме зараз, починаючи з вересня йде активна інспекційна робота щодо виявлення випадків працевлаштування громадян без відповідного оформлення трудових відносин та притягнення таких роботодавців до відповідальності в разі порушень. Крім того, ознайомив учасників зібрання про розміри фінансових санкцій та в яких випадках вони застосовуються.

         Після жвавого обговорення учасники наради вирішили й надалі активно співпрацювати щодо упередження нелегальної зайнятості, фахівцям служби зайнятості ,у разі надходження інформації про випадки працевлаштування без оформлення трудових відносин, оперативно інформувати Управління Держпраці в Черкаській області.

         Підсумовуючи зустріч, директор філії зазначив: «Потрібно суттєво активізувати інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців, особливо представників малого бізнесу, наголошувати, що незважаючи на скрутну економічну ситуацію, продовжувати використання лише задекларованої найманої праці, адже лише тоді можна сподіватись на всебічну підтримку з боку держави в разі повернення суворого карантину, який зумовлює зупинку діяльності підприємства.Крім того,тільки легальна праця дає соціальні гарантії найманим працівникам при звільненні з роботи».

Прочитано 48 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com