Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Підвищили кваліфікацію машиністів котелень

Написано

DSC 0061Не зважаючи на карантинні обмеження, що значно зменшило можливості професійного навчання безробітних в цьому році, з початком опалювального сезону обов’язково виникне потреба в машиністах (кочегарах) котелень.

Саме тому, щоб машиністи котелень (кочегари), які в опалювальний сезон працюють в дитячих садочках, школах та медичних закладах, пройшли навчання та отримали щорічний допуск до роботи, фахівці Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували такі курси в Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості . Для зручності слухачів це підвищення кваліфікації відбувається за місцем проживання на базі Лисянського навчального пункту.

 

Враховуючи санітарно-епідеміологічні норми та вимоги до приміщень, де відбувається навчання, з дотриманням всіх санітарних норм, до початку опалювального сезону відповідне навчання пройшли 4 групи з обмеженою кількістю слухачів. Загалом це понад 40 осіб, які підуть працювати в котельні з приходом осінніх холодів.

Як зазначив директор філії Володимир Висотенко: «Сподіваємось, що суворий карантин вже не повернеться до нас, а школи й дитячі садочки в жовтні-листопаді будуть працювати, як зазвичай. Отже, буде робота для працівників, які забезпечують теплом ці приміщення та сприяють комфортному навчальному процесу. Крім того, майже півсотні наших громадян отримають робочі місця та гідний заробіток»  

Прочитано 24 раз Остання зміна Четвер, 29 жовтня 2020 10:21
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com