Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

«День відкритих дверей» для школярів Звенигородщини

Написано

71005122019001В рамках Всеукраїнського тижня права податківцями Звенигородського управління ГУ ДПС у Черкаській області проведено дні відкритих дверей для школярів міст Звенигородки та Тального.

Дівчата та хлопці дізналися про електронні сервіси податкової служби та акредитований центр сертифікації ключів, де безкоштовно можна отримати ключі електронного цифрового підпису. А також про новий сервіс - «Електронний кабінет», який забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених Податковим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

У Центрах обслуговування платників Звенигородської та Тальнівської ДПІ, учні побачили як відвідувачі подають звітність, отримують консультації, облікові картки платника податків та інші адміністративні послуги.

Під час зустрічі з учнями Звенигородської школи начальник Звенигородського управління Ірина Бистрова розповіла про особливості роботи податкової служби, пріоритетом якої є надання сучасних сервісних послуг, також зазначила, що такі зустрічі важливі як для податкової служби, так і для молоді. Школярам це допоможе у виборі професії, при вступі у спеціалізовані ВНЗ, а також у отриманні навичок ведення підприємницької діяльності, започаткуванні власної справи.

На завершення заходу школярі подякували за цікаву зустріч, податківці побажали гостям успіхів у навчанні.

Прочитано 107 раз Остання зміна Четвер, 05 грудня 2019 08:33
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com