Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Останній місяць деклараційної кампанії – 2020

Написано

Начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС у Черкаській області Микола Кислинський розповів про результати кампанії декларування доходів за п’ять місяців 2020 року.

Так, протягом січня - травня 2020 року жителі Черкаської області подали 16 683 декларацій про доходи, отримані у 2019 році.

Микола Кислинський зазначив, що громадяни задекларували 753,0 млн грн доходів, з яких нараховано 33,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 4,2 млн грн військового збору. Задекларували доходи, що перевищили 1 млн грн, вже 66 осіб. Загальна сума, задекларованих дохів від мільйонерів становить у сумі понад 170,0 млн гривень. З їх числа – 30 жителів обласного центру, по 6 з Умані та Канева, 5 із Сміли та району, 4 із Монастирищенського району, по 2 – з Черкаського, Золотоніського, Шполянського та Христинівського районів, по одному - Ватутіне, Драбівського, Жашківського, Корсунь – Шевченківського, Лисянського, Чорнобаївського, Чигиринського районів.

Також, нагадав про право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного року. При цьому зазначив, що за п’ять місяців 2020 року до повернення на розрахункові рахунки платників задекларовано 6,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких вже повернуто 5,0 млн гривень.

Акцентував увагу, що 30 червня 2020 року – граничний термін подання декларації про доходи за 2019 рік для громадян, які зобов’язані декларувати доходи та осіб, що провадять незалежну професійну діяльність та до 01 жовтня 2020 року – граничний термін сплати такими декларантами визначених у декларації податку і збору.

Микола Кислинський звернув увагу громадян щодо можливості подання декларацій засобами електронного зв’язку, зокрема Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua, або через офіційний вебпортал ДПС.

Також, можна переглянути відеоурок як заповнити декларацію про майновий стан і доходи за посиланнями:

https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html

https://www.youtube.com/watch?v=YOhECvfE0Z4

https://www.facebook.com/107383900636180/videos/1407838859418903/

Прочитано 52 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com