Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

У штаб-квартирі НАТО змінилися настрої щодо вступу України, - Полторак

Написано

«Уже понад 4 роки спостерігаю за настроями у штаб-квартирі НАТО щодо України. Спершу нас сприймали не надто серйозно. Згодом не розуміли, як це можна зробити (вступ до Альянсу - ред.), а вже під час останньої зустрічі у Брюсселі фактично всі казали про необхідність нашого прискореного вступу в НАТО. Ми за всіма напрямами отримуємо від них допомогу. Особливо це стало відчутно нещодавно - після акту відкритої агресії Росії», - повідомив Міністр оборони Степан Полторак в інтерв'ю виданню «Урядовий кур'єр».

Україна-НАТО

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що стати членом НАТО Україні буде простіше, ніж членом Європейського Союзу, оскільки це фокус на реформування сектора безпеки й оборони.

Навесні Україна буде в НАТО!?

«Як раз НАТО буде 70 років (4 квітня - ред.), я думаю, це буде подарунок НАТО - розширення до 30 членів. Наступними НАТО розглядає три країни – це Грузія, Україна і Боснія-Герцоговина. Тому у нас є шанс стати 31 або 32 країною НАТО», – повідомив глава місії України при НАТО Вадим Пристайко.

Прочитано 279 раз
  • Шановні відвідувачі сайту!

    Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

    Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
    Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

    Read more...
  •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com