Лисянська районна державна адміністрація

Офіційний портал

Черкаських ЗМІ запрошують взяти участь у Конкурсі про НАТО

Написано

 Всеукраїнський конкурс на кращу публікацію в аудіовізуальних (електронних), друкованих засобах масової інформації, теле- і радіопередачу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції проводиться з метою:

 • збільшення уваги та фахового підходу засобів масової інформації до висвітлення тематики про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції;
 • підвищення поінформованості населення про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції;
 • зростання зацікавленості громадськості та неурядових організацій до питань невійськової співпраці з НАТО;
 • поглиблення знань про політику НАТО в українському суспільстві;
 • підвищення рівня свідомої підтримки співробітництва України з НАТО серед громадян України, як результат висвітлення тематики у ЗМІ.

Роботи для участі в конкурсі подаються виключно в відповідності до положення про проведення конкурсу [https://natokonkurs.in.ua/wp-content/uploads/2019/05/Polozhennya-pro-vseukrai%CC%88nskii%CC%86-konkurs-1.docx].

Поставити запитання, проконсультуватись можна за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Роботи приймаються до 23:59 год. 15.07.2019 на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або в формі за покликанням [https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbDTVwSjqkXO_jFijzwRA0a7Fhet5AEs6ucnRNTB2qwC_y1A/viewform]

Детальніше про Конкурс на вебсайті [https://natokonkurs.in.ua/]

 

Довідково:

Конкурс організовує Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення України на виконання плану заходів на 2019 рік щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки, затвердженого розпорядження КМУ від 30.01.2019 № 35-р.

Прочитано 127 раз Остання зміна Четвер, 27 червня 2019 12:21
 • Шановні відвідувачі сайту!

  Щиро вітаємо вас на офіційному веб-сайті Лисянської районної державної адміністрації!

  Один з основних принципів сучасного громадянського суспільства - інформаційна відкритість.
  Тому ми ставимо перед собою чіткі завдання щодо забезпечення прозорості у своїй роботі, відповідальності та звітності перед громадою, забезпечення права громадян на одержання достовірної, об'єктивної і повної інформації про події у районі.

  Read more...
 •                                                                                 

|||

Лисянська районна державна адміністрація
19300, смт Лисянка, пл. Миру, 27
тел.: 6-21-45,  e-mail: mail@lysyankarda.gov.ua, rda.lysk@gmail.com